Dzień Babci i Dzień Dziadka, to wyjątkowe chwile, ważne dla każdego wnuczka i „staruszka”. Pamiętamy o nich każdego roku, przygotowując upominki, składając najlepsze życzenia i wspólnie świętując. Staramy się, by ten czas obfitował w radość i uśmiech. Niestety nie każdy dziadek i nie każda babcia, mają możliwość spędzenia tego czasu ze swymi potomkami… Dlatego też członkowie Wolontariatu Szkolnego i Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły udali się z wizytą do Domu Seniora „70 plus”, gdzie każdą z mieszkających tam osób obdarowali symbolicznymi laurkami i serdecznymi życzeniami. Prace, które zostały przez nich przekazane z wielkim zaangażowaniem, zostały wykonane przez uczniów klas zarówno młodszych, jak i starszych, za co im bardzo dziękujemy. Cieszymy się, że mogliśmy, wywołać uśmiech na twarzach lokatorów Domu Seniora, a niekiedy nawet dostrzec łezkę wzruszenia…

Naszemu spotkaniu towarzyszyły duże emocje, których na pewno szybko nie zapomnimy, a rozmowy przeprowadzone tak z pensjonariuszami, jak i pracownikami Domu Seniora na długo pozostaną w naszych wspomnieniach.

 senior2senior1