Wyjazd był nagrodą...

Dzisiaj tj. 14 listopada odbyła się wycieczka do Wojskowych Zakładów Lotniczych Łodzi  zorganizowaną przez Komisariat Policji w Konstantynowie Łódzkim. Wyjazd był nagrodą dla wszystkich finalistów Konkursu Plastycznego i Muzycznego, którego finał odbył się 8 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w naszym mieście. W wycieczce towarzyszyli nam policjanci z Konstantynowa Łódzkiego. Atmosfera od samego początku była bardzo miła. Na miejscu powitał nas pracownik Wojskowych Zakładów Lotniczych, który był naszym przewodnikiem. Obejrzenie kilkunastu śmigłowców zrobiło na nas duże wrażenie.
Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. w Łodzi to jedna z wiodących firm europejskich branży lotniczej o ponad 70-letniej tradycji. Firma ugruntowała swoją pozycję na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym, która w głównej mierze obejmuje remonty, obsługi i modernizacje śmigłowców Mi-8, Mi-14, Mi-17, Mi-24 oraz Kaman SH-2G.
Dużo zobaczyliśmy, a wiedza nasza na pewno się poszerzyła o wiele ciekawych informacji. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ORGANIZATOROM.