Smacznego jajka!!!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/wielkanocne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy Ib przygotowali "Świąteczne śniadanie". Dzieci bardzo aktywnie włączyły się w przygotowania.

Wspólnie przyrządziły pyszną sałatkę warzywną, która zagościła na udekorowanym stole. Nie zabrakło symbolicznego mazurka oraz babki wielkanocnej, za której przygotowanie serdecznie dziękujemy. Po chwili w gronie klasowym podzieliliśmy się jajkiem i złożyliśmy sobie życzenia. Zajączek wielkanocny nie zapomniał również zostawić koszyczka z cukierkami. 

Życzymy wszystkim ,,Smacznego jajka".

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/wielkanocne{/gallery}