Ciekawych zajęć nie zabraknie ...

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa „ścigają się” w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem. Akcja organizowana jest na terenie całej Europy i dedykowana wszystkim, którzy chcą rozpocząć lub kontynuować przygodę z programowaniem (koduj.gov.pl).Termin realizacji projektu 5-20 października 2019 r. Wszystkie wydarzenia można zobaczyć na codeweek.eu/events.

Nasza szkoła zrealizuje szereg działań w tej dziedzinie. Projekt ma tytuł - Programowanie ma przyszłość... Będą zajęcia z robotyki, programowania wizualnego, gier logicznych, projektowanie witryn www, turniej drużynowy.w programowaniu. Ciekawych zajęć nie zabraknie  - jak zawsze! 

Zaczęliśmy już w miniony piątek w klasie VIII. Rozwiązywaliśmy problemy codziennego dnia przy pomocy Minecrafta. Było zajmująco i inspirująco pracując w grupach! Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa.

codeweek2019 sp2