Gratulujemy i dziękujęmy...

11 stycznia, dwa dni przed 27 finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w naszej szkole odbył się pierwszy (ale, na pewno nie ostatni) Mini-Finał. W jego organizację zaangażowali się nauczyciele szkoły, którzy przygotowali słodkie wypieki i zdrowe przekąski oraz uczniowie – szkolni wolontariusze. Na każdej przerwie wolontariuszki zachęcały swoich kolegów i koleżanki do zakupu słodkości, a tym samym do zasilenia zbiórki. Od pierwszej przerwy kiermaszowe stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.  Słodkości znikały bardzo szybko, a orkiestrowa puszka zapełniała się z przerwy na przerwę.

Dziękujemy uczniom, nauczycielom oraz pracownikom naszej szkoły za zainteresowanie kiermaszem, dzięki którym nasza szkoła będzie mogła przekazać swój wkład w realizację orkiestrowego celu, jakim jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Pragniemy również serdecznie podziękować rodzicom, którzy bezinteresownie zaangażowali się w kiermasz, przygotowując ciasta i pierniczki. 

Komisyjne otwarcie puszki nastąpi w niedzielę tuż przed głównym finałem.