W dniach 17-23.06.2022r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie edukacyjno - językowym, który odbywał się w Hiszpanii. Zakwaterowani byliśmy w  Fuergiroli, nieopodal malowniczej Malagi. Codziennie braliśmy udział w wycieczkach: zwiedziliśmy Kadyks (rynek, muzeum miasta, wybrzeże), Malagę (stare miasto, ruiny zamku, muzeum Picasso), Gibraltar (stare miasto, wjechaliśmy na szczyt góry z przeszkolnym punktem widokowym, z którego roztaczał się widok na Afrykę i Hiszpanię, Granadę (odwiedziliśmy hiszpańską szkołę oraz przepiękną Alhambrę z Pałacem Nazira). Dzieci wykonywały zadania językowe w terenie oraz używały języka angielskiego w codziennych sytuacjach takich jak zakupy czy ozmowy z mieszkańcami. Ostatniego dnia skorzystaliśmy z kąpieli w morzu i basenie, gdyż upalna pogoda towarzyszyła nam przez cały pobyt. Była to wycieczka pełna wspaniałych wrażeń, która na pewno pozostanie w naszej pamięci.