W poniedziałek, 12 czerwca 2017 w Głuchołazach zakończył się Ogólnopolski Finał IGRZYSK Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców (roczniki: 2004 i młodsi). Drużyna naszej szkoły w składzie: Bartosz K., Aleksander M., Michał B., Dawid W., Szymon M., Szymon I., Gabriel M., Julian C., Michał K. odniosła duży sukces zdobywając w stawce 16 zespołów 7 miejsce w Polsce.

Wyniki meczów:
SP2 Konstantynów - Płock  (17-23)
SP2 Konstantynów -Świebodzin (15-12)
SP2 Konstantynów -Ostrów Wielkopolski (19-13)
SP2 Konstantynów - Kwidzyń (11-13)
Niestety ale mecz o wejście do czwórki przegraliśmy z Bydgoszczą 12-13. Walczyliśmy o siódme miejsce ze Szczecinem - wygraliśmy 18-10.

Dla nas to wielki sukces i pokazaliśmy, że nasza ,,mała" szkoła liczy się w Polsce.

Dziękujemy za wsparcie trenerowi Eugeniuszowi Czechowi i P. Małgorzacie Karpisz.

Bartosz Koryciński