Uczennice z klasy IV b: Zuzia Czerwińska, Kalina Klimas, Kira Radchenko i Michalina Tomczak oraz uczniowie z IV c: Kasia Filipowska, Emilia Frankowska, Oliwia Jabłońska, Kalina Kociemba, Ola Matyjak, Marta Szymańska i Antek Ścisło pod okiem nauczycielek p. Moniki Jaworskiej i p. Anny Tyczkowskiej-Zawadzkiej przygotowali przedstawienie pt. „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. 22 listopada br. zaprezentowali się w MOK-u na Ogólnomiejskim Przeglądzie Spektakli Profilaktycznych i zajęli 1. miejsce w kategorii klas IV-VI ! Nasi „aktorzy” rewelacyjnie wcielili się w złych uczniów, którzy gnębili kolegę z klasy, Filipa. Na szczęście w porę zrozumieli swoje błędy i wszystko dobrze się skończyło.  Uczniowie odkryli przed jury nie tylko talent aktorski, ale także taneczny i wokalny. Michasia i Kira zatańczyły hip-hop do piosenki EV „Czego się naprawdę boisz?”, a na koniec wszyscy zaśpiewali piosenkę „Wielki mały człowiek”.  

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Monika Jaworska