W dniu 7 listopada 2022 r. świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Piękne księżniczki, wyjątkowe stwory, bohaterowie walczący ze złem to niekwestionowani przyjaciele dzieci. Towarzyszą im w każdej chwili codzienności. W poniedziałkowe przedpołudnie nasza szkoła zamieniła się w jedną wielką krainę baśni i bajek. Uczniowie przebrali się w stroje ulubionych postaci. W klasach odbyły się tematyczne zajęcia lub zabawy, uczniowie mogli posłuchać muzyki z wybranych bajek, a podczas najdłuższej przerwy dzieci prezentowały swoje kreacje podczas tańców przy dźwiękach popularnych hitów na szkolnym korytarzu. Mamy nadzieję, że dzień ten na długo zapadnie w pamięci naszych uczniów, a przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego już planują kolejne atrakcje na najbliższy czas.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego