Z okazji Świąt Wielkanocnych w naszych  "Oddziałach przedszkolnych" został zorganizowany  konkurs na: "NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ WIELKANOCNĄ.  W konkursie wzięło udział aż 35 prac.

Dzieci wraz z Rodzicami wykazały się dużą kreatywnością, wykonując pisanki, palmy i stroiki wielkanocne. Wszystkie ozdoby urzekały pięknem, pomysłowością i odznaczały się różnorodną formą wykonania. W związku z tym postanowiono wynagrodzić wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę! Cieszymy się, że Dzieci wraz z Rodzicami tak licznie się zaangażowały.       

Gratulujemy Wam serdecznie talentu i kreatywności!                                                                        

W przedszkolu odbyło się również "Uroczyste śniadanie wielkanocne". Dzieci zasiadły do stołu, który uginał się od świątecznych przysmaków, aby w gronie najbliższych kolegów podzielić się jajkiem i złożyć sobie życzenia.