Podziękowania Rady Rodziców 

Drodzy Rodzice dziękujemy bardzo za wsparcie finansowe jakie okazaliście w roku szkolnym 2018/2019

 Dzięki Państwa hojności było możliwe:

  • Sfinansowanie w całości nowego sprzętu nagłaśniającego na hali sportowej wraz z instalacją;

  • Zakup dyplomów i upominków dla uczniów klas pierwszych z okazji pasowania na ucznia;

  • Finansowanie nagród za udział w konkursach szkolnych;

  • Współorganizowanie Balu Karnawałowego oraz innych imprez odbywających się na terenie szkoły;

  • Współfinansowanie zakupu tablicy multimedialnej;

  • Zakup nagród książkowych dla uczniów wręczanych na uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas I-VIII;

  • Finansowanie wyjazdu dzieci na zawody sportowe i konkursy;

  • Współfinansowane projektu pracowni ekologicznej na świeżym powietrzu.

To jest tylko część działań z zakresu działalności Rady Rodziców. Przedstawiciele Rady Rodziców przedstawią Państwu na zebraniach klasowych szczegóły sprawozdania z działalności Rady Rodziców

 

Liczymy na dalszą Waszą pomoc w nowym roku szkolnym.

Pamiętajmy, że wspólnie tworzymy szkołę dla naszej Dzieci.

Darowizny na Radę Rodziców prosimy wpłacać na konto: 07 1020 3437 0000 1802 0173 1470

Szanowni Rodzice! 

Informuję, że z powodu rozpoczęcia akcji strajkowej nauczycieli zajęcia dydaktyczno- wychowawcze zostają zawieszone - do odwołania.

Miroslawa Marszałek
dyrektor szkoły     

W dniu 26 marca 2019 roku o godz. 16.00
odbędą się próby sprawnościowe kandydatów
do oddziału sportowego
na rok szkolny 2019/2020.

rekrutacjaSP2

dniotwarte

Dnia 13.11.2018r. (wtorek) odbędą się zebrania z Rodzicami.

Godzina 17:00 - klasy IV - VIII

Godzina 18:00 - klasy I - III

Serdecznie zapraszamy!

 

Głównym “sponsorem” działalności Rady Rodziców jesteście Państwo Wy - Rodzice każdego ucznia naszej szkoły.

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich Rodziców o wsparcie finansowe.

 

W tym roku szkolnym prosimy aby  Państwo wszystkie darowizny na Radę Rodziców wpłacali na konto:

07 1020 3437 0000 1802 0173 1470

 tytułem: wpłata na Radę Rodziców, imię i nazwisko dziecka + klasa.

 

Darowizny będzie  można dokonać również osobiście 30 minut przed konsultacjami i zebraniami będzie w szkole dyżurował członek RR.

Wpłata za pierwsze dziecko wynosi 50 zł, natomiast drugie i każde kolejne wynosi 30 zł.

 

Pozdrawiamy i dziękujemy w imieniu Rady jak i Dzieci za okazane wsparcie.

Gratulujemy i dziękujemy...

W zawodach, które odbyły się 20 listopada 2018 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna po dwóch zwycięstwach, dwóch remisach i jednej porażce zajęła trzecie miejsce w turnieju.

Zespół z naszej szkoły pod opieką p. Sylwestra Karpisza grał w składzie: Julian Cybulski, Aleksander Drabent, Seweryn Lizak, Kacper Dymowski, Jarosław Marszałek, Jakub Rudzki, Antoni Sztaudynger, Gabriel Grzelczak, Julian Zan, Oliwier Pacholak.

W zawodach, które odbyły się 27 listopada 2018r. na pływalni MOSiR w Pabianicach udział wzięli uczniowie z następujących szkół: SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Bychlewie, SP nr 1 w Pabianicach, SP nr 3 w Pabianicach, SP nr 14 w Pabianicach, SP nr 16 w Pabianicach, SP nr 17 w Pabianicach, SP w Pawlikowicach, SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, SP w Ksawerowie, SP nr 2 w Pabianicach.

Drużyna chłopców po zaciętej rywalizacji zdobyła drugie miejsce, a dziewcząt trzecie w Mistrzostwach Powiatu w drużynowych zawodach pływackich.Zespół chłopców i dziewcząt pod opieką p. Sylwestra Karpisza płynął w składzie: Julian Cybulski, Aleksander Drabent, Mateusz Dusiński, Kacper Dymowski, Marcel Krata, Seweryn Lizak oraz Wiktoria Boczkowska, Zofia Dusińska, Angelika Grabowska, Martyna Jakubczyk, Michalina Kania, Gabriela Przyrowska.

W indywidualnych startach najlepsze miejsca zajęli:
Seweryn Lizak - I miejsce 50 m. stylem dowolnym,
Mateusz Dusiński - II miejsce 50 m. stylem klasycznym,
Julian Cybulski - III miejsce 50 m. stylem motylkowym,
Zofia Dusińska - III miejsce 50 m. stylem klasycznym.

Drużyna chłopców awansowała do półfinału wojewódzkiego

GRATULACJE!!!

Serdecznie zapraszamy na zebrania z Rodzicami,

które odbędą się dnia 12 września 2018 roku (środa)

Klasy I - III - o godzinie 17.00


Klasy IV - VIII - o godzinie 18.00

 

W dniu 19 września 2018 roku (środa) o godzinie 17.15 

odbędą się zebrania z Rodzicami w oddziałach przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy!

Praca Filipa...

W pierwszej połowie października nasi uczniowie zostali zaproszeni do udziału w  konkursie plastycznym organizowanym przez Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki pt.  "Skąd się bierze woda w kranie?". Uczniowie mieli za zadanie zobrazować skąd, ich zdaniem bierze się woda i jak trafia do domowych kranów.

Serdeczne gratulacje należą się naszym uczennicom Zosi Jakubowskiej z klasy IIa i Anielce Gawryszczak z klasy V za zajęcie 2-go miejsca w owym konkursie w danej kategorii wiekowej. Ponadto wyróżnienia otrzymali:
Kacper Garnysz z klasy IV
Gabriel Gawryszczak z klasy IIIb
Filip Rupniewski  z klasy IIIb
Nina Skorzycka z klasy Ib
Mikołaj Marciniak z klasy Ib.

Prace nagrodzone i wyróżnione można obejrzeć na stronie internetowej PKGKŁ.