Fantastyczna wiadomość dotarła do Naszej szkoły. Uczennica klasy VII-ej została powołana do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych przez Polski Związek Pływacki. Amelia, powołanie zawdzięcza bardzo dobrym wynikom sportowym w 2020 roku na czele ze zwycięstwem w ogólnopolskim mitingu pływackim w Warszawie oraz Zwycięstwie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików 13letnich. Gratulacje!!!

W ślad za starszą koleżnaką podążają młodzi sportowcy z rocznika 2010. Podczas drużynowych mistrzostw dzieci 10 letnich w Skierniewicach konstantynowski zespół dziewcząt w klasyfikacji zajął III m-ce, chłopcy IV m-ce spośród 13 szkół sportowych. Wyróżniającymi się zawodnikami byli: Dagmara Przyrowska, Katarzyna Płaczek, Maja Grabowska, Maria Peiko, Franciszek Sztaudynger, Tymoteusz Bednarczyk, Oliwier Leśniewski,

Gratulacje!!!