W Radomsku odbyły się zawody dwubojowe dla roczników 2008-2012. Każdy z podopiecznych trenerów Sylwestra Karpisza i Tomasza Kotusa, rywalizował na dystansie 50m stylem dowolnym oraz 600m biegu. Bardzo dobrze spisali się uczniowie klas sportowych w pierwszych zawodach sezonu 2020/2021. W rywalizacji dwubojowej wśród 120 uczestników z 6 klubów, konstantynowianie wywalczyli 8 medali 3-3-2.

Złote medale zdobyli Franciszek Sztaudynger, Nikodem Nowak oraz Hanna Sztaudynger

Srebro zdobyli: Laura Grudzińska, Wiktor Iskra i Grabowski Piotr

Brąz wywalczyli: Śmigielski Albert i Wojciech Głowacki

Ponadto wyróżniania za miejsca IV-VIII otrzymali: Krajewski Jan, Tomaczyk Patryk, Mroczek Ksawery, Płaczek Mikołaj, Chmielewski Antoni, Dudziński Bartłomiej, Markiewicz Wojciech, Nowogórski Wiktor, Antczak Szymon, Żołądek Julian, Leśniewski Oliwier, Bednarczyk Tymoteusz, Dusiński Paweł, Krata Marcel, Dębska Julia, Koszańska Apolina, Kotus Maria, Ciszyk Milena, Adamczewska Alicja, Ambroż Maja, Przyrowska Dagmara, Peiko Maria, Płaczek Katarzyna.

Gratulacje składamy wszystkim zawodników, w szczególności najmłodszym, dla których były to pierwsze oficjalne zawody w karierze zawodniczej. Życzymy powodzenia i równie udanych startów w przyszłości

WYNIKI dostępne na stronie www.ukspiatka.pl