W weekned w Szczecinku wystartowało 170 uczestników z 24 klubów. Rywalizacja toczyła się o tytuł Mistrza Polski juniorów młodszych w dwuboju nowoczesnym. Każdy z uczestników zobowiązany był pokonać dystans 100m na pływali oraz 1000m biegiem. Fantastyczną niespodziankę sprawiła Maria Peiko, uczennica IVa, która wywalczyła brązowy medal w konkurencji indywidualnej, a kolejnego dnia wraz z koleżanką klubową UKS Piątki zdobyła brązowy medal w sztafecie wielobojowej. Sukces smakuje tym bradziej, że Marysia jest uczestniczką programu szkolnego WIELOWYMIAROWY ROZWÓJ CZŁOWIEKA, który uruchomiany został 5 lat temu. Materiał programu obejmuje różnorodne obszary działalności Naszej szkoły. W procesie sportowym głownym celem jest promocja aktywności ruchowej na pływalni i w terenie. Celem operacyjnym jest stwarzanie możliwości rozwoju kariery sportowej. Marysia trzymamy kciuki!!! Gratulacje!!!

Wyniki indywidualne i Wyniki sztafetowe: Indywidualnie http://www.pentathlon.org.pl/wyniki/wyniki-xml/?id_event=894 sztafeta http://www.pentathlon.org.pl/wyniki/wyniki-xml/?id_event=894