W Opocznie podczas zawodów pływackich dla 11 i 12 latków rywalizowało 270 uczestników z 16 drużyn woj łódzkiego. Uczniowie SP2 ponownie spisali się bardzo dobrze. Pierwsze złoto w karierze sportowej wywalczył Oliwier Leśniewski na 50m klas. Dwukrotnie podium zdobył Tymoteusz Bednarczyk: II m-ce na 50m motylkowym oraz brąz na 100 zmiennym. Nasi uczniowie wywalczyli jeszcze dwa brązowe medale w wyścigach stafetowych. W konkurecji 4×50 zmiennym III m-ce zajęli Dagmara Przyrowska, Katarzyna Płaczek, Oliwier Leśniewski, Tymoteusz Bednarczyk. Również III m-ce zajęła sztafeta 6×50 klasycznym w składzie: Marcel Krata, Oliwier Leśniewski, Franciszek Sztaudynger, Bartłomiej Dudziński, Wojciech Markiewicz. W czołowej szóstce miejsca zajmowali: Franciszek Sztaudynger VI m-ce 50 klas oraz Bartłomiej Dudziński VI m-ce 100 grzb, Gratulacje !!! Wyniki na stronie klubowej.