W Mikołajki oddziały przedszkolne udały się na wycieczkę do „Parku Miliona Świateł”. Rekwizyty świetlne nawiązują do książki i filmów o „Alicji w Krainie Czarów”. Dzieci miały okazję podziwiać króliczą norę z tunelem prowadzącym do świata czarów, świetlny labirynt, wirujące filiżanki, króliki, aleję kapeluszy, flamingi i zegary. Magiczna kraina sprawiła dzieciom wiele radości. Następnie maluchy pojechały do „Fabryki Bombek”. Przedszkolaki mogły obserwować proces produkcji ozdób choinkowych i zobaczyły jak powstają bombki. Podziwiając ogrom pracy włożony w tworzenie cudownych bombek dzieci zostały zapoznane z procesem ich wydmuchiwania,  a następnie z etapem „srebrzenia”. Na pamiątkę, każde dziecko miało okazję stworzyć swoje bombki. Wizyta wprowadziła nas w świąteczny nastrój, a dzieciom uśmiech nie schodził z twarzy cały dzień.