25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci "Pluszowy Miś".
Od ponad stu lat jest najwierniejszym przyjacielem dzieci na całym świecie. Towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu dzieląc z nimi chwile radości. Ten dzień w oddziałach przedszkolnych był pełen uśmiechu oraz dobrej zabawy.  Dzieci czekało wiele atrakcji i dobrej zabawy. Z tej okazji ogłosiliśmy konkurs pt. "Mój przyjaciel Miś" Konkurs cieszył się bardzo dużym powodzeniem.
 Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłowości. 
Dzieci otrzymały dyplomy, pluszowe misie oraz "Małe co nieco..."
Przedszkolaki uczestniczą również w projekcie "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY".
Celem głównym projektu jest rozwijanie i promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie dorosłych do głośnego czytelnictwa w życiu dziecka.