Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w oddziałach przedszkolnych zakończyła wspólna Wigilia, która odbyła się 21 grudnia. Dzieci w tym dniu wspólnie kolędowały, składały sobie życzenia oraz zjadły wspólny wigilijny obiad. Przedszkolaków odwiedził również Święty Mikołaj z prezentami, któremu serdecznie dziękujemy :).

W poniedziałek dzieci obchodziły Mikołajki. Przedszkolaków odwiedziła Śnieżynka oraz renifer Rudolf. Dzieci brały udział w quizach o tematyce świątecznej, śpiewały i tańczyły. Ten dzień był przepełniony uśmiechem oraz radością. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od Mikołaja to, na co najbardziej czekały czyli drobne upominki.

30 listopada był dla wszystkich przedszkolaków wyjątkowy. Właśnie w tym dniu dzieci przeniosły się w magiczny świat wróżb. Tego dnia przedszkolaków odwiedziła wróżka, która opowiadała o zwyczajach andrzejkowych. Wróżyła i przepowiadała przyszłość. Dzieci świetnie się bawiły w tym przepełnionym magią dniu :).

Dzieci z oddziałów przedszkolnych grupa "A" i "B" wzięły udział w konkursie pt. "Mój przyjaciel MIŚ".Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Misie były bardzo ciekawe, wykonane z różnorodnych technik plastycznych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i gratulujemy.

W dniu 25.11.2020 dzieci z oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie oraz poznały historię Święta Pluszowego Misia. Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, oraz tańce. Ten dzień w przedszkolu był pełen uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

W ostatnich dniach dzieci chętnie korzystają z pięknej pogody i spędzają czas wolny na placu zabaw. Przypomnieliśmy sobie jak w bezpieczny sposób bawić się na naszym placu. Czas spędzony w piaskownicy, gra w piłkę i inne zabawy terenowe są ulubioną częścią dnia naszych przedszkolaków :).

Dnia 31 października 2020 roku w oddziałach przedszkolnych zakończył się konkurs ,,Dyniowe cuda”. Przyniesiono wiele dyń wykonanych w ciekawy i zabawny sposób. Czas ekspozycji prac był niestety krótki ze względu na niewielką trwałość tego warzywa. Wobec tak pięknych i kreatywnych prac, które zostały złożone, została podjęta tylko jedna decyzja – wszystkie dynie zajęły I miejsce! Każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i drobny upominek. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i dostarczenie wielu ciekawych pomysłów.

W piątek 30 października obchodziliśmy Dzień Dyni w naszym przedszkolu. Nasze przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a także przebrane w piękne różnorodne stroje. Ten dzień wypełnionym był licznymi zabawami przy muzyce.

...wszystkie maski były przepiękne...

W styczniu w naszych oddziałach przedszkolnych został zorganizowany konkurs na „Najpiękniejszą maskę karnawałową”. Serdecznie dziękujemy dzieciom i rodzicom za udział w konkursie. Przedszkolaki otrzymały dyplomy za udział w konkursie, a ponieważ wszystkie maski były przepiękne każde dziecko otrzymało drobny upominek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.