Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

17 styczeń 2020

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs Multimedialny „Reklama Mojej Szkoły”
    Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie zaprasza uczniów klas 4 – 8 szkół podstawowych z województwa mazowieckiego do udziału w III Konkursie Multimedialnym „Reklama Mojej Szkoły”. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przygotowanie krótkiego (maksymalnie 60 sekund) filmu będącego reklamą swojej szkoły oraz przesłanie karty zgłoszeniowej.
  • Konkurs plastyczny Instytutu Sztuk Pięknych UWM
    Instytut Sztuk Pięknych, Wydział Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do udziału w 5 edycji Konkursu Plastycznego. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce.
  • Konkurs im. Bolesława Prusa 2020
    Związek Literatów Polskich (oddział gdański), Fundacja Kultury WOBEC z Miesięcznikiem Społeczno-Kulturalnym KREATYWNI ogłaszają nabór opowiadań do III edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Bolesława Prusa na opowiadanie młodzieży, która w momencie wysyłania tekstów na konkurs ukończyła 13 lat, ale nie ukończyła jeszcze 26 roku życia.
  • Szkolenie „Szkolna Liga Cheerleadingu”
    Szanowni Państwo,
    Zapraszamy na szkolenie z zakresu tanecznej części cheerleadingu w ramach SZKOLNEJ LIGI CHEERLEADINGU, którą organizuje Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Szkolenie jest idealnym początkiem dla Szkół, które jeszcze nie mają swoich zespołów cheerleaders, a także usystematyzowaniem informacji dla tych placówek, które już zespół cheerleaders posiadają.
  • Konkurs na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową
    Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza uczniów warszawskich szkół podstawowych do udziału w konkursie na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową. Prace powinny nawiązywać tematycznie do religijnych symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia (np. szopka, aniołowie, gwiazda betlejemska itp.).