Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

09 grudzień 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Szkolenie „Szkolna Liga Cheerleadingu”
    Szanowni Państwo,
    Zapraszamy na szkolenie z zakresu tanecznej części cheerleadingu w ramach SZKOLNEJ LIGI CHEERLEADINGU, którą organizuje Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Szkolenie jest idealnym początkiem dla Szkół, które jeszcze nie mają swoich zespołów cheerleaders, a także usystematyzowaniem informacji dla tych placówek, które już zespół cheerleaders posiadają.
  • Konkurs na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową
    Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza uczniów warszawskich szkół podstawowych do udziału w konkursie na elektroniczną kartkę bożonarodzeniową. Prace powinny nawiązywać tematycznie do religijnych symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia (np. szopka, aniołowie, gwiazda betlejemska itp.).
  • Konkurs Poezji K.I. Gałczyńskiego 2019
    Zapraszamy serdecznie do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Wokalno - Recytatorskim Poezji K.I. Gałczyńskiego "Ojczyzną moją jest muzyka..." organizowanym przez SP nr 42 im. Gałczyńskiego w Warszawie pod honorowym patronatem Pani Kiry Gałczyńskiej. Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
  • Gdzie kupować tanie książki?
    Książki to niezmierzona ilość wiedzy i doświadczenia. To drzwi do zupełnie nowych, często nieznanych nam jeszcze i odległych światów. To sposób na rozwijanie wyobraźni i zgłębianie wszelkich aspektów życia. Bogactwo świata książek wciąga i fascynuje. Dostarcza inspiracji i rozwija naszą wrażliwość na piękno, świat i drugiego człowieka. Dlaczego więc warto czytać, wie każdy z nas, a miłośnicy czytelnictwa drżą z ekscytacji na myśl o kolejnych książkowych łupach. Gdzie jednak znaleźć najlepsze wydawnictwa w najniższych cenach? Jak szukać tanich książek? Podpowiadamy poniżej.
  • Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka 2019
    Uczniów klas II - III oraz VII - VIII ze szkół podstawowych na Mazowszu zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie...”. Uczcijmy razem 30. urodziny Konwencji o Prawach Dziecka.