Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

23 październik 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” 2020
    Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” zapraszają do wzięcia udziału w XIII edycji, która dzięki Wam na pewno nie będzie pechowa! Konkurs „Świetlik®” jest skierowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy są dociekliwi, kreatywni i ciekawi świata. Organizatorem XIII edycji Konkursu jest Fundacja Akademia IBSE.
  • Czy udostępnienie listy uczniów narusza zasady ochrony danych osobowych?
    Czy istnieje możliwość wywieszenia na szkolnej tablicy (wewnątrz budynku szkolnego) dostępnej dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców listy informującej uczniów, którzy muszą chodzić na zajęcia chóru? Należy wskazać, że godzina zajęć jest dostępna na stronie szkoły więc daje to możliwość zidentyfikowania dziecka. Dotyczy to szkoły muzycznej gdzie dla części uczniów te zajęcia są obowiązkowe. Dodatkowo utworzono zespół muzyczny, do którego uczniowie przydzieleni są przez dyrektora szkoły.
  • Pijarski Konkurs Gramatyczny 2019
    Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie oraz Fundacja Krąg Przyjaciół Dziecka im. św. Józefa Kalasancjusza zapraszają młodzież do udziału w X Ogólnopolskim Pijarskim Konkursie Gramatycznym im. o. Onufrego Kopczyńskiego. Konkurs przeznaczony dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej.
  • Jesienne szkolenie podstawowe z mediacji
    Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza do udziału w szkoleniu podstawowym z mediacji, które odbędzie się w dniach 2-4 i 9-11 października 2019 r. w Warszawie. Kurs z podstaw mediacji to intensywne, sześciodniowe szkolenie, prowadzone głównie metodami warsztatowymi i adresowane do wszystkich osób zainteresowanych mediacją, które nie brały dotąd udziału w szkoleniu lub zajęciach akademickich poświęconych mediacji
  • Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji” 2019
    Już po raz szesnasty Filia Zastów WCK w Warszawie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Głównym założeniem jest zatrzymanie wspomnień wakacyjnych przez pokazanie piękna innych kultur.