Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

20 luty 2020

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Ogólnopolski Konkurs Wzrostu Kryształów 2020
    Instytut Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Chorzowie zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w „VII Ogólnopolskim Konkursie Wzrostu Kryształów dla Młodzieży Szkolnej”. Ideą konkursu jest zaszczepienie zainteresowania niezwykłym pięknem świata kryształów wśród młodego pokolenia oraz popularyzacja w środowiskach szkolnych wiedzy na temat wzrostu kryształów i krystalografii i pokazanie wkładu tych dziedzin w rozwój nauki i techniki.
  • Ogólnopolski konkurs „Il Bel Paese” 2020
    Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu organizuje X edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Il Bel Paese”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących się języka włoskiego w szkole lub prywatnie oraz interesujących się kulturą Włoch.
  • Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży 2020
    Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia ogłasza IX edycję konkursu „Polsko-Rosyjska Wymiana Młodzieży”. Program kierowany jest do szkół, uczelni i organizacji pozarządowych. W dofinansowanych projektach może wziąć udział młodzież w wieku 13-26 lat.
  • Konkurs literacko - plastyczny „Hubal”
    Szkoła Podstawowa nr 2 w Biskupcu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Dwójeczka” zapraszają uczniów szkół podstawowych do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno - Literackim „Hubal”.
  • Ogólnopolski konkurs „Energia a Środowisko”
    Technikum Kształtowania Środowiska w Zespole Szkół Nr 2 im. Władysława Orkana w Szczecinie jest organizatorem I Ogólnopolskiego Konkursu „Energia a Środowisko”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych (klasy VI-VIII), ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych (klasy I – IV).