Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

25 kwiecień 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konkurs „Polszczyzna wobec członkostwa Polski w UE”
  Narodowe Centrum Kultury ogłasza ogólnopolski konkurs pt.: „Polszczyzna wobec członkostwa Polski w Unii Europejskiej” organizowany w ramach kampanii „Ojczysty – dodaj do ulubionych”. Jego celem jest zwrócenie uwagi na sytuację polszczyzny po wejściu Polski do UE.
 • Konkurs „Od ignoranta do eleganta”
  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zaprasza uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w VII edycji ogólnopolskiego konkursu upowszechniającego zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta”. Do konkursu mogą przystąpić wyłącznie dwuosobowe zespoły.
 • Konkurs „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem” 2019
  Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie jest organizatorem V Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego „Zamknij w kadrze, opowiedz piórem” . Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób dorosłych. Honorowy patronat sprawuje Lubelski Kurator Oświaty.
 • Konkurs piosenki „My favourite song”
  Zapraszamy do udziału w VIII Pomorskim Konkursie Piosenki Angielskiej. Uczestnicy przygotowują utwór zgodny z tematem konkursu „My favourite song”.
 • Konkurs poświęcony siatkówce
  ZSGLiZ - Publiczne Gimnazjum w Byczynie organizuje VIII Ogólnopolski Konkurs Literacko - Plastyczny „Siatkówka – sport co łączy a nie dzieli!” Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas IV – VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum.