Dnia 8 listopada 2018 r. odbył się finał miejski międzyszkolnego konkursu plastyczno – muzycznego "Konstantynowscy policjanci w Niepodległej Polsce” zorganizowany przez Komisariat Policji w Konstantynowie Łódzkim wspólnie z Urzędem Miasta oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury dla dzieci i młodzieży z okazji obchodów uroczystości 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. 

Miło jest nam poinformować, że nasze reprezentantki zajęły cztery pierwsze miejsca! W konkursie plastycznym na podium stanęły: Gawryszczak Aniela w kategorii klas V-VI oraz Ostrowska Julia w kategorii klas VII- VIII, natomiast  w konkursie muzycznym w kategorii klas V-VII pierwsze miejsce zdobyła Firaza Alicja, zaś w kategorii klas VII -VIII Fret Justyna.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.