Dla uczczenia 100 – lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości uczniowie klas 0 – III wzięli udział w dwóch konkursach – recytatorskim „Polska w wierszach” i plastycznym „Bohater w mojej rodzinie”. Do konkursu recytatorskiego przystąpiło 34 uczniów. Wszyscy przygotowali ciekawe  i piękne teksty. Wyróżnienia otrzymali: Pola z kl. 0 a, Gabrysia i Emilka z kl. I a,  Basia z kl. Ic, Daria z kl. II b, Bianka z kl. III a. Pierwsze miejsca zdobyli: w grupie klas 0 – Zuzia za wiersz „Ziemia rodzinna”; w grupie uczniów klas I – Paulinka z kl. I a, za wiersz „Piękna jest nasza ziemia”; wśród uczniów klas II – Adam z kl. II b – wiersz „Jak długo w sercach naszych”; w grupie trzecioklasistów Marcel z kl. III a – wiersz „Mikołaj Kopernik” i Alicja – wiersz „11 Listopada”.

Konkurs plastyczny – udział wzięło 23 uczniów. I miejsce zdobyła Gabrysia, kl. I a; II miejsce – Dominik, kl. I c; III miejsce – Ada, kl. I b.  Wszystkim uczestnikom konkursów gratulujemy i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów.