...o pracy różnych służb.

12 października uczniowie naszej szkoły wybrali się na III edycję Pikniku Służb Mundurowych. Piknik odbył sę na terenie OSP Konstantynów Łódzki.

Piękna pogoda sprzyjała wyśmienitej zabawie. Na pikniku zaprezentowało się mnóstwo wystawców. Można było zobaczyć pojazdy i sprzęt należący do jednostki OSP Konstantynów oraz samochód Lotniskowej Straży Pożarnej. Ponadto byli również: grupa Ratownictwa Specjalistycznego OSP Łódź - Jędrzejów, Straż Graniczna,Lasy Państwowe, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Wojskowa Komisja Uzupełnień, Wojska Obrony Terytorialnej,32. Baza Lotnictwa Taktycznego, Straż Miejska, Animal Patrol, Parki Krajobrazowe Wzniesień Łódzkich. 

Uczniowie mogli korzystać ze wszystkich przygotowanych dla nich atrakcji, a także sporo dowiedzieć się o pracy różnych służb. 

Zdjęcia dzięki uprzejmości: Alicja Urbaniak - Fotografia Eventowa.