Wspaniałych ocen i sukcesów!

W dniu 12 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste „ Ślubowanie klas pierwszych ”. Uczniowie wraz z wychowawczyniami zaprezentowali część artystyczną – z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze  i śpiewali piosenki. Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie. Następnie Pani Dyrektor dokonała symbolicznego pasowania „ołówkiem” i każdemu z uczniów wręczyła pamiątkowy dyplom.

Popołudniu odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie z samorządu uczniowskiego w przygotowanym przedstaiwniu zaprezentowali współczesny obraz nauczyciela.

Życzymy wszystkim pierwszoklasistom wspaniałych ocen i sukcesów. Niech czas szkoły będzie dla Was najpiękniejszą przygodą i miejscem nawiązywania nowych przyjaźni. Nauczycielom natomiast wszelkiej pomyślności oraz wytrwałości w realizacji wyznaczonych celów.