Po ciężkim wysiłku...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/maraton oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dn. 14.05.2018r. uczniowie z klasy Ib wybrali się na KKS Włókniarz. Wraz z naszymi ulubionymi przedszkolakami wzięliśmy udział w imprezie pod hasłem „SPRINTEM DO MARATONU”.

Spotkanie rozpoczęła krótka rozgrzewka. Następnie odbyła się część główna, na którą z zapartym tchem czekali wszyscy – biegi. Dzieci miały możliwośc w aktywny sposób spędzić poniedziałkowy poranek oraz utrwalić sobie zasady fair play w sporcie i zabawie. Po ciężkim wysiłku na dzieci czekał mały poczęstunek oraz kubeczek orzeźwiającej wody.

Na koniec dzieci otrzymały zwycięskie, pamiątkowe dyplomy oraz medale. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Niepublicznemu Przedszkolu ,,Pokaż Świat":)

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/maraton{/gallery}