Najpiękniejsza Palma...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/palma oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Szkolny konkurs "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna”  został rozstrzygnięty. Konkurs miał na celu kultywowanie tradycji i zwyczajów wielkanocnych związanych z Niedzielą Palmową oraz Wielkanocą. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wykonane różnorodnymi technikami. Prace konkursowe można było podziwiać na szkolnym korytarzu.

I miejsce Krystian G. Ib

II miejsce Emilka IIb, Wiktoria IIa

III miejsce Dagmara IVb

Wyróżnienia  Zosia Ib, Ala IIb, Maja  IIa, Bianka IIa

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy!!!

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/palma{/gallery}