Tworzymy kulturę szacunku w sieci

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/dbi0-3 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 22.02.2018r. w szkole obchodziliśmy "Dzień Bezpiecznego Internetu”. Z tej okazji uczniowie z klasy Ib przygotowali dla swoich kolegów i koleżanek przedstawienie pt:,,Bezpieczny Internet”. Część artystyczna miała na celu utrwalenie uczniom zasad bezpiecznego korzystania z Internetu i komputera.

W tym dniu uczniowie podczas lekcji zostali uświadomieni jakie zachowania w Internecie mogą być dla nich niebezpieczne i w jaki sposób można unikać zagrożeń. Dzieci na podsumowanie zajęć wykonały plakaty i wymyśliły wspólne hasła promujące bezpieczny Internet.

{gallery}/phocagallery/2017-2018/dbi0-3{/gallery}