Serdecznie zapraszamy...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/wszkole oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W ramach współpracy Szkoły Podstawowej Nr 2  w Konstantynowie Łódzkim oraz Niepublicznego Przedszkola ,,Pokaż Świat” w Konstantynowie Łódzkim, dn. 05.02.2018r. do naszej szkoły zawitały przedszkolaki z najstarszych grup wiekowych. Obie placówki znajdują się w tej samej części miasta, a większość absolwentów przedszkola staje się uczniami Szkoły Podstawowej Nr 2.

Dzieci miały możliwośc zwiedzenia szkoły oraz zapoznania  się z najciekawszymi pomieszczeniami w budynku. Największy entuzjazm wywołała u dzieci salka fitness i sala komputerowa. Wiele emocji wywołała też możliowść zajęcia miejsca w prawdziwej szkolnej ławce:) 

Serdecznie zapraszamy na następne spotkanie.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/wszkole{/gallery}