Dzieci bawiły się świetnie

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/karnawal oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W piątkowe przedpołudnie, 26 stycznia, odbył się - tak długo oczekiwany przez uczniów naszej szkoły bal karnawałowy. W tym dniu hol zamienił się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci z kreskówek, bajek i filmów. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kolegami i nauczycielami. Rozrywkę uczestnikom balu zapewniła pania Katarzyna Kamińska "Kam - an!", która nikomu nie pozwoliła się nudzić. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorkę. Pląsy na parkiecie i wspólne zabawy wyczerpały siły tancerzy. Podczas krótkiej przerwy wszystkie dzieci udały się na poczęstunek przygotowany przez rodziców w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wkład w zorganizowanie balu.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/karnawal{/gallery}