Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/jaselka oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Boże Narodzenie wiąże się z wieloma pięknymi zwyczajami  i tradycjami świątecznymi. Do jednych z nich należy m.in. wystawianie przedstawień teatralnych o Bożym Narodzeniu, czyli tak zwanych Jasełek.

W piątek 22 grudnia 2017 r. w Naszej Szkole odbyły się jasełka, w których udział wzięli uczniowie z klas IV oraz V pod opieką p. Katarzyny Modrak. Owo przedstawienie pozwoliło przybliżyć nam tajemnicę Wcielenia Syna Bożego wprowadzając wszystkich zgromadzonych w cudowny czas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uroku całemu widowisku dodała wspaniała dekoracja wraz z pięknymi kreacjami naszych młodych aktorów, które zostały starannie przygotowane przez rodziców naszych uczniów. Przy akompaniamencie muzycznym pod czujnym okiem p. Piotra Zganiacza  uczennice klas V – VII przepięknie zaśpiewały kolędy i pastorałki,  szczególnie wyjątkowo zabrzmiały one solo w wykonaniu uczennicy klasy V Alicji  oraz uczennicy klasy VII Pauliny.

Serdecznie dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tegorocznych jasełkach, gdyż znakomicie wywiązali się ze swoich ról, dlatego korzystając z okazji już teraz zapraszam wszystkich chętnych do udziału w kolejnych jasełkach.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/jaselka{/gallery}