Gratulujemy!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/zyj oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 28.11.2017r. odbyła się XVI edycja Przeglądu Spektakli Profilaktycznych pod hasłem "Żyj Zdrowo". Celem konkursu jest popularyzacja wśród dzieci i młodzieży, poprzez formy teatralne wiedzy o zdrowym trybie życia.

W pierwszym etapie konkursu wystąpili uczniowie z kółka teatralnego kl. I-III w smerfnym przedstawieniu ,,Smerfy na czacie”, przypominając wszystkim jakie korzyści i zagrożenia płyną z Internetu, zajmując II miejsce. Natomiast uczennice z koła teatralnego kl. V-VII wystawiły przedstawienie pt: "Żyj zdrowo" – odwołując się do postaw pro – zdrowotnych – bez uzależnień, zajmując I miejsce.

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

{gallery}/phocagallery/2017-2018/zyj{/gallery}