Klasa VI

24. czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016, jak i pożegnanie klasy szóstej, ktora tego dnia zakończyła bardzo ważny etap w swoim życiu. W spotkaniu uczestniczyli: pan Krzysztof Pipiński- Zastępca Bumistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego, pan Marek Łopaciński- Radny Miejski, ksiądz proboszcz Stefan Magiera, Grono Pedagogiczne na czele z Panią Dyrektor Ewą Ratajczyk, rodzice i społeczność uczniowska naszej szkoły.

Podczas uroczystości nagrodzono wielu uczniów, którzy wyróżnili się wybitnymi osiągnięciami szkolnymi lub pozaszkolnymi. Następnie mogliśmy obejrzeć spektakl klasy szóstej, którego autorami byli sami uczniowie. Postanowili oni w sposób żartobliwy przypomnieć ciekawe scenki, które rzeczywiście miały miejsce w szkole.

"Daleka droga Przyjacielu,
daleka droga.
Rusza nas wielu ku swoim celom
na własnych nogach.