Dzień Papieski

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/papieski oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Tegoroczny XVII Dzień Papieski przebiegał pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Z tej okazji w dniu 20 października 2017r. w Naszej Szkole odbył się uroczysty apel poświęcony największemu autorytetowi moralnemu współczesnego świata – Świętemu Janowi Pawłowi II.

Uczniowie z kl. III, IV,,a” i IV,,b” poprzez prezentację różnego rodzaju wydarzeń, wspomnień oraz ciekawostek z życia Papieża, a także recytację wierszy przypomnieli nam na nowo postać Jana Pawła II. Natomiast uczennice z kl. VI i VII przy akompaniamencie muzycznym pięknie wykonały pieśni i piosenki, w tym ulubioną przez naszego rodaka JP II Barkę.

Apel przygotowała katechetka mgr Katarzyna Modrak
Oprawa muzyczna – muzyk mgr Piotr Zganiacz
Dekoracje – uczniowie kl. VI wraz z katechetką mgr Katarzyną Modrak

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/papieski{/gallery}