Integracja w otoczeniu pól i lasów

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/integracja4 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Poniedziałek, 9 października okazał się dniem pełnym wrażeń dla uczniów klasy IVa i IVb. Wraz z wychowawczyniami p. M. Pietrzak i p. M. Marszałek oraz p. A. Zawadzką - Tyczkowską wzięli udział w imprezie integracyjnej w otoczeniu pól i lasów w Hotelu Leszczyński.

Na początek obie klasy stoczyły pojedynek na łuki. Dzięki miękko zakończonym strzałom zabawa była w pełni bezpieczna. Poza tym mieli również okazję walczyć piankowymi mieczami, strzelać do celu z wiatrówki i paintballa. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Stacji Uzdatniania Wody.

Po wspólnej zabawie wszystkim wyjątkowo smakowały kiełbaski z ogniska i ciepła herbata z cytryną.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/integracja4{/gallery}