Oglądanie z bliska...

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/mundur oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Oglądanie z bliska wozów strażackich, radiowozów, badanie odcisków palców oraz ubieranie stroju strażackiego. W tych i wielu innych atrakcjach wzięli udział uczniowie naszej szkoły w piątek, 29 września podczas Pikniku Służb Mundurowych  zorganizowanego przez OSP Konstantynów oraz p. Marcina Młynarczyka, radnego Rady Miejskiej w Konstantynowie Łódzkim. Szczególne wrażenie zrobiło na wszystkich mobilne centrum koordynacji ratownictwa. Samochód wyposażony jest między innymi w system łączności satelitarnej, kamery, a także własną stację meteorologiczną.

Uczniowie mogli również nauczyć się zasad udzielania pierwszej pomocy oraz porozmawiać z policjantami, żołnierzami i strażakami o ich codziennej pracy.

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/mundur{/gallery}