Nie ma śmieci?!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/sprzat oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W dniach 15 – 17 września odbyła się coroczna ogólnopolska akcja Sprzątanie świata - Polska 2017 "Nie ma śmieci - są surowce! Jest to wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.

W naszej szkole w akcji uczestniczyli uczniowie klasy Ia i Ib oraz IIb wraz w wychowawcami.  Dzieci wyposażone w rękawiczki ochronne oraz worki na śmieci, pełne entuzjazmu, prześcigały się w zbieraniu śmieci i napełnianiu worków. 

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/sprzat{/gallery}