Zaczynamy!

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów phocagallery/2017-2018/rozpoczecie oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 4. września odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. W murach naszej szkoły pani Dyrektor Ewa Ratajczyk powitała pana Henryka Brzyszcza - Bumistrza Miasta Konstantynowa Łódzkiego, pana Witolda Stępnia - Marszałka Województwa Łódzkiego, pana Roberta Bujnowicza – przewodniczącego rady miejskiej w Konstantynowie Łódzkim, księdza proboszcza Stefana Magierę, Grono Pedagogiczne, pracowników szkoły, rodziców i wszystkich uczniów naszej szkoły. 

Nasza szkoła wspaniale się zmienia, o czym Pani Dyrektor poinformowała wszystkich zebranych. Zakończony został II etap termomodernizacji szkoły, pomalowano korytarz na parterze, pomalowano też ściany i wycyklinowano podłogi w pięciu salach lekcyjnych. Pracownia fizyczna i chemiczna zyskały nowe środki dydaktyczne, zakupiono nowe meble, sale pomalowano a ponadto w pracowni chemicznej wymieniono podłogi. W nowych, ulepszonych warunkach uczniowie będą się z pewnością przyjemnie i efektywnie uczyć.

Wszystkim życzymy udanego roku szkolnego, pełnego radości i sukcesów!

 {gallery}/phocagallery/2017-2018/rozpoczecie{/gallery}