Fantastycznie spisała się Amelia Kaczmarek, uczennica klasy V,  w ogólnopolskich zawodach pływackich “Od Młodzika do Olimpijczyka” rozgrywanych w Warszawie w dniach 19-20 października. Wśród ponad 800 startujących z 80 klubów Amelia wywalczyła II m-ce na 100m stylem klasycznym oraz brąz na 100m stylem zmiennym.
W ten sam weekend wysoką formę pokazał Szymon Iskra z klasy IIa, który zajął dwukrotnie miejsca w czołowej dziesiątce w swoim roczniku. Na 100m stylem klasycznym był V-ty oraz na 50m stylem klasycznym był VIII-y w stawce 500 uczestników z 71 klubów podczas mitingu we Wrocławiu.

Zawody ogólnopolskie z cyklu Penta Day w Radomsku rozgrywane 29.09.2018 zakończyły się dużym sukcesem. Udział brało blisko 190 osób z 14 klubów. Zawodnicy UKS Piątki w zawodach dwubojowych wywalczyli 5 medali. Wszystkich zdobywców podium trenuje na co dzień trener Robert Bujnowicz. Złoty medal wywalczyła nasza uczennica Amelia Kaczmarek z klasy Va.  Bardzo dobrze w swoim pierwszym starcie ogólnopolskim, spisali się uczniowie klasy IIA. W czołowej dziesiątce uplasowali się: Franciszek Sztaudynger, Leśniewski Albert, Przyrowska Dagmara, Grabowska Maja oraz Dusiński Paweł. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!!