Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs „Komiks na 100 lat”
    Fundacja Edukacji Polonijnej ogłosiła konkurs „Komiks na 100 lat”. Uczestnikami konkursu może być młodzież w wieku od 13 do 17 lat.
  • Zadania nauczycieli podejmowane w związku z potrzebą udzielenia uczniom wsparcia
    Cele pomocy psychologiczno-pedagogicznej wyznaczają zasadnicze kierunki działania nauczycieli i specjalistów w związku z organizacją procesu dydaktyczno-wychowawczego oraz zadania związane z zapewnieniem odpowiedniego wspomagania uczniów w środowisku nauczania.
  • XX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Pocztówka do Św. Mikołaja”
    Zapraszamy do udziału w XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Pocztówka do Św. Mikołaja”. Konkurs odbywa się w sześciu kategoriach wiekowych od 3 do 100 lat.
  • Szkolenie z mediacji postępowaniu administracyjnym
    Centrum Mediacji Partners Polska zaprasza na jednodniowe szkolenie wprowadzające w tematykę mediacji w postępowaniu administracyjnym. Szkolenie adresowane jest m.in. do mediatorów, którzy chcą mediować sprawy skierowane przez organy administracji oraz urzędników, którzy chcą wiedzieć, jakie sprawy można kierować do mediacji i jak reagować na wnioski o mediację.
  • Unity - kurs wideo
    Kurs wideo „Unity dla dzieci” to zabawa w programowanie gier dla dzieci w wieku 10 – 13 lat. Materiał, opracowany przez specjalistów od programowania i doświadczonych rodziców, zachęca dzieci do czegoś więcej niż tylko granie na komputerze.