Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

15 grudzień 2018

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Nawojka i eliksir czystej dobroci
  Aneta Styńska, właścicielka "Psychorady" napisała bajkę dla dzieci "Nawojka i eliksir czystej dobroci". Autorka dedykuje swoje dzieło wszystkim odważnym i wrażliwym dzieciom. Publikacja w formie ebooka jest bezpłatna i może być niebanalnym prezentem świątecznym. Obecnie przygotowana została również wersja drukowana bajki.
 • Konkurs plastyczny UMW
  Instytut Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest organizatorem IV ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Na konkurs można przesyłać prace z zakresu malarstwa, rysunku, fotografii, grafiki warsztatowej i grafiki cyfrowej.
 • Program edukacyjny Akademia Uwielbiam
  Trwają zapisy do inspirującego programu edukacyjnego Akademia Uwielbiam skierowanego do szkół w całej Polsce. Placówki, które zgłoszą się do programu zyskają szeroką wiedzę na temat zdrowego stylu życia, zasad odżywiania, niemarnowania żywności i gotowania. Dodatkowo w ramach Akademii Uwielbiam przewidziane zostały konkursy, w których uczniowie, klasy i całe szkoły mogą walczyć o atrakcyjne nagrody.
 • Konkurs „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”
  Fundacja Żyj z pasją oraz Astra ogłaszają V edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.
 • Stypendium im. Hesia Gumprichta
  Fundacja Dajmy Dzieciom Siłę prowadzi program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Celem programu jest wspieranie indywidualnych przedsięwzięć służących rozwojowi uzdolnionej młodzieży. Maksymalna wysokość stypendium wynosi 10 000 zł brutto.