Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

15 grudzień 2018

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Nawojka i eliksir czystej dobroci
    Aneta Styńska, właścicielka "Psychorady" napisała bajkę dla dzieci "Nawojka i eliksir czystej dobroci". Autorka dedykuje swoje dzieło wszystkim odważnym i wrażliwym dzieciom. Publikacja w formie ebooka jest bezpłatna i może być niebanalnym prezentem świątecznym. Obecnie przygotowana została również wersja drukowana bajki.
  • Konkurs plastyczny UMW
    Instytut Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie jest organizatorem IV ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Na konkurs można przesyłać prace z zakresu malarstwa, rysunku, fotografii, grafiki warsztatowej i grafiki cyfrowej.
  • Program edukacyjny Akademia Uwielbiam
    Trwają zapisy do inspirującego programu edukacyjnego Akademia Uwielbiam skierowanego do szkół w całej Polsce. Placówki, które zgłoszą się do programu zyskają szeroką wiedzę na temat zdrowego stylu życia, zasad odżywiania, niemarnowania żywności i gotowania. Dodatkowo w ramach Akademii Uwielbiam przewidziane zostały konkursy, w których uczniowie, klasy i całe szkoły mogą walczyć o atrakcyjne nagrody.
  • Konkurs „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”
    Fundacja Żyj z pasją oraz Astra ogłaszają V edycję ogólnopolskiego konkursu plastycznego „Dla mojej Babci, dla mojego Dziadka”. Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat.
  • Stypendium im. Hesia Gumprichta
    Fundacja Dajmy Dzieciom Siłę prowadzi program stypendialny dla uzdolnionej młodzieży w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. Celem programu jest wspieranie indywidualnych przedsięwzięć służących rozwojowi uzdolnionej młodzieży. Maksymalna wysokość stypendium wynosi 10 000 zł brutto.