Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Konkurs Świetlik 2018
  Nadchodzi XII edycja Konkursu Świetlik – czyli fascynujące pytania, doświadczenia dla każdego i wspaniałe nagrody! A przede wszystkim olbrzymia dawka satysfakcji! Organizatorem Konkursu od 2012 roku jest Fundacja Akademia Młodych Odkrywców.
 • Konferencja „Życie na plus” w Toruniu
  Jeśli zmienimy swoje nastawienie do dbania o pozytywny rozwój, razem osiągniemy dużo więcej. Zapraszamy studentów, nauczycieli i nauczycieli akademickich na bezpłatną konferencję szkoleniową „Życie na plus”, która odbędzie się w Toruniu już 27 września 2018 r.
 • Konferencja „Życie na plus” w Olsztynie
  Edukacja i nauka to największy potencjał Polski - rozwińmy go pozytywnie już dziś! Organizatorem konferencji „Życie na plus” jest Instytut Edukacji Pozytywnej.
 • Jesienne szkolenia z mediacji - 2018
  Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniach z mediacji, które odbędą się jesienią i zimą 2018 roku. Oferta szkoleniowa CMPP w ostatnich miesiącach bieżącego roku obejmuje szkolenie podstawowe, szkolenie z mediacji rodzinnej, szkolenie z mediacji gospodarczej oraz szkolenie z mediacji w postępowaniu administracyjnym - jednodniowe szkolenie wprowadzające w tematykę mediacji w sprawach administracyjnych.
 • Konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”
  Zapraszamy do udziału w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. Jak co roku zachęcamy do zatrzymania wspomnień wakacyjnych na kartce.