Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

17 styczeń 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Konkurs „BOHATEROWIE SĄ WŚRÓD NAS”
    Zarząd Główny Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych zaprasza do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu „BOHATEROWIE SĄ WŚRÓD NAS”. Konkurs jest organizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości i skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
  • Konkurs Il Bel Paese 2019
    Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego we Wrocławiu organizuje IX edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Il Bel Paese”. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych uczących się języka włoskiego w szkole lub prywatnie oraz interesujących się kulturą Włoch.
  • Konkurs na reportaż im. Ryszarda Kapuścińskiego
    Pałac Młodzieży im. A. Kamińskiego w Katowicach jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu na Reportaż im. Ryszarda Kapuścińskiego. Konkurs adresowany jest do młodzieży uczęszczającej do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13 – 20 lat z terenu całej Polski.
  • Konkurs dla przedszkolaków „Bezpieczni w sieci”
    Publiczne Przedszkole Nr 4 w Pile organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym „Bezpieczni w sieci”. Adresatami konkursu są dzieci z całej Polski w wieku przedszkolnym (5 - 6 lat).
  • Konkurs Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży 2019
    Organizatorzy Międzynarodowego Konkursu Literackiego im. Wandy Chotomskiej przypominają zaprzyjaźnionym z dziecięcą i młodzieżową twórczością literacką – polonistom, nauczycielom-bibliotekarzom, nauczycielom kształcenia zintegrowanego, instruktorom w placówkach kultury, bibliotekarzom bibliotek publicznych, rodzicom i opiekunom – o trzydziestej piątej jego edycji. Konkurs jest skierowany do uczniów wszystkich typów szkół, którzy chcą podzielić się swoją twórczością poetycką i prozatorską.