Źródła nie znaleziono

Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

Newsy z Gablotki Szkolnej.
 • Intensywne szkolenie z mediacji rodzinnej
  Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu specjalistycznym z mediacji rodzinnej - intensywnym, czterodniowym szkoleniu, adresowanym do wszystkich zainteresowanych uzyskaniem specjalistycznej wiedzy i umiejętności niezbędnych do prowadzenia mediacji w sprawach rodzinnych.
 • Konkurs „Szeroki CON-TEKST”
  Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada-Korzeniowskiego w Gdańsku organizuje Ogólnopolski Konkurs „Szeroki CON-TEKST” na opowiadanie, film lub zdjęcie inspirowane życiem i/lub twórczością Josepha Conrada-Korzeniowskiego. Konkurs ogłoszono w celu propagowania osoby i twórczości Josepha Conrada-Korzeniowskiego wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych.
 • Konkurs literacki im. Anny German
  Zielonogórski Ośrodek Kultury i Stowarzyszenie Jeszcze Żywych Poetów zapraszają do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Anny German. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły 16 lat.
 • Warsztaty z edukacji medialnej i cyfrowej
  Fundacja Nowoczesna Polska oraz Collegium Civitas organizują dwudniowe warsztaty z zakresu edukacji medialnej i cyfrowej dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych. Udział w nich pozwoli chętnym uczniom i uczennicom przygotować się do udziału w Olimpiadzie Cyfrowej, prowadzonej przez fundację Nowoczesna Polska.
 • Charytatywny kalendarz „Świetlikowa”
  Fundacja Śląskie Hospicjum Dla dzieci przygotowała charytatywny kalendarz 2017/18. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie na budowę Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci oraz Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci „Świetlikowo” w Tychach - Jaroszowicach.