Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

23 marzec 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Szkolenie z mediacji w postępowaniu administracyjnym
    Centrum Mediacji Partners Polska serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu z mediacji w postępowaniu administracyjnym - jednodniowym szkoleniu wprowadzającym w tematykę mediacji sprawach administracyjnych.
  • Konkurs „Tu powstała Polska ...”
    Starostwo Powiatowe w Gnieźnie oraz Klaster Turystyczny Szlak Piastowski w Wielkopolsce zapraszają dzieci z klas V – VII szkół podstawowych do udziału w V- tej edycji ogólnopolskiego konkursu, który w tym roku odbywa się pod hasłem konkursu jest „Tu powstała Polska – Szlak Piastowski. Zacznijmy od początku”. Zadaniem w konkursie jest przygotowanie i nagranie reportażu filmowego o historii i nowym przebiegu Szlaku Piastowskiego.
  • Program Stypendialny Horyzonty 2019
    Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rozpoczęła dziewiątą rekrutację do programu stypendialnego. Program Stypendialny Horyzonty oferuje wsparcie uczniom z całej Polski, którzy chcą mieszkać w dużym mieście oraz zdobywać w nim wiedzę i doświadczenia. Fundacja umożliwia stypendystom naukę w najciekawszych liceach i technikach w kraju, tworzy przestrzeń do rozwoju osobistego w szkole i poza szkołą.
  • Konkurs matematyczny „Puchacz Piotr”
    Ogólnopolska sieć szkół nauczania matematyki MathRiders Polska jest organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Puchacz Piotr”, który skierowany jest do uczniów klas 1-3. Udział w rywalizacji jest szansą na rozwinięcie dotychczasowych umiejętności oraz zmierzenia się z nowymi wyzwaniami matematycznymi.
  • Konkurs „Nauka dla Ciebie”
    Centrum Nauki Kopernik zaprasza do udziału w drugiej edycji konkursu „Nauka dla Ciebie”. Konkurs jest wydarzeniem o zasięgu ogólnopolskim, skierowanym do nauczycieli oraz uczniów klas 1–7 szkół podstawowych.