Źródła nie znaleziono

Gablotka Szkolna

15 listopad 2019

Newsy z Gablotki Szkolnej.
  • Gdzie kupować tanie książki?
    Książki to niezmierzona ilość wiedzy i doświadczenia. To drzwi do zupełnie nowych, często nieznanych nam jeszcze i odległych światów. To sposób na rozwijanie wyobraźni i zgłębianie wszelkich aspektów życia. Bogactwo świata książek wciąga i fascynuje. Dostarcza inspiracji i rozwija naszą wrażliwość na piękno, świat i drugiego człowieka. Dlaczego więc warto czytać, wie każdy z nas, a miłośnicy czytelnictwa drżą z ekscytacji na myśl o kolejnych książkowych łupach. Gdzie jednak znaleźć najlepsze wydawnictwa w najniższych cenach? Jak szukać tanich książek? Podpowiadamy poniżej.
  • Mazowiecki Konkurs Wiedzy o Prawach Dziecka 2019
    Uczniów klas II - III oraz VII - VIII ze szkół podstawowych na Mazowszu zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Wiedzy o Prawach Dziecka „Niech się wreszcie każdy dowie...”. Uczcijmy razem 30. urodziny Konwencji o Prawach Dziecka.
  • Konkurs „Nasza wolność wywalczona ...”
    Zespół Szkół Mechanicznych nr 1 im. Franciszka Siemiradzkiego w Bydgoszczy organizuje Wojewódzki Konkurs grafiki komputerowej „Nasza wolność wywalczona...”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas VII i VIII szkoły podstawowej województwa kujawsko-pomorskiego.
  • Konkurs plastyczno-literacki „CZAS BOŻEGO NARODZENIA”
    Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym organizuje ogólnopolski konkurs plastyczno-literacki „CZAS BOŻEGO NARODZENIA”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i będzie odbywał się w trzech kategoriach wiekowych : klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII.
  • Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” 2020
    Organizatorzy Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych „Świetlik®” zapraszają do wzięcia udziału w XIII edycji, która dzięki Wam na pewno nie będzie pechowa! Konkurs „Świetlik®” jest skierowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych, którzy są dociekliwi, kreatywni i ciekawi świata. Organizatorem XIII edycji Konkursu jest Fundacja Akademia IBSE.