...darów w postaci artykułów biurowych...

 W ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę, nasza szkoła przystąpiła do akcji, „100 wyprawek dla polskich dzieci na Kresach na stulecie odzyskania niepodległości od młodzieży z województwa łódzkiego”. Celem akcji jest zebranie i dostarczenie do polskiej młodzieży uczącej się w polskich szkołach funkcjonujących na terenie Litwy, Białorusi i Ukrainy darów w postaci artykułów biurowych, pomocy szkolnych i materiałów edukacyjnych. Pomoc trafia w tym roku m.in. do Grodna, Lidy, Wołkowysk, Czerniowców, Starej Huty i Drohobycza.

Organizatorami zbiórki są Rzgowska Młodzież Patriotyczna i Towarzystwa Miłośników Wilna i Ziemi Wileńskiej w Łodzi. Artykuły będziemy zbierać od dnia 28.09.2018 r. do 11.10.2018 r. Pomoce i materiały papiernicze można zostawiać w gabinecie psychologa i pedagoga szkolnego.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji.

Szkolny Wolontariat.