Dnia 25 kwietnia (środa) dwie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do lasu łagiewnickiego. Szukaliśmy tam oznak nowej pory roku oraz mogliśmy tam poodychać świeżym powietrzem. Pani pokazywała nam różne gatunki, ptaków i drzew, które mogliśmy obserwować poprzez lornetki. Widzieliśmy wielkie mrowiska i różne gatunki kwiatów, które są pod ochroną. Taka obserwacja przyrody z bliska i wsłuchanie się w serce bijącego lasu było bardzo sympatycznym doświadczeniem. Oczywiście przypomnieliśmy sobie o zasadach, których należy przestrzegać, jeśli chcemy być PRZYJACIELEM PRZYRODY!!!! Czyli, że lasów, parków, jezior nie można zaśmiecać!!!! Na koniec dzieci dostały drobne upominki. Wycieczka wszystkim się podobała, Dziękujemy mamie z grupy 0 a za możliwość zorganizowania takiego wyjazdu.

Dnia 28 kwietnia w środę Grupa dzieci z oddziału przedszkolnego 0 b wspólnie usiadła  do świątecznego stołu, który wcześniej dzieci same pięknie przygotowały, udekorowały i nakryły.

Dzięki uprzejmości pani Agnieszki i pani Leny, które bardzo pomogły przy organizacji tego śniadania wszystko odbyło się bardzo pięknie i tak jak należy.

Oczywiście do dzieci przybył zajączek i zostawił słodkie upominki. 

 

Grzesława Plucińska

główna księgowa

Marzena Sadowska

sekretarz szkoły

Mariola Woźniak

p. intendentka

Edyta Kudlińska

p. kucharka

Grażyna Marciniak

Zdzisława Marchewka

Krystyna Wałęsa

p. woźne

Krzysztof Marchewka

p. konserwator

Ryszard Rajewski

p. strażnik ruchu drogowego