Podczas Balu Karnawałowego nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na "Najciekawszą maskę karnawałową" organizowany konkurs po raz kolejny pokazał zaangażowanie i kreatywne podejście do tematu naszych dzieci, a co za tym idzie wybór zwycięzcy był bardzo trudny. Dlatego wszyscy uczestnicy zostali jednomyślnie nagrodzeni 1-szym miejscem.

Za sfinansowanie nagród bardzo serdecznie dziękuję Radzie Rodziców!!!!! A naszych fantastycznych uczniów ZAPRASZAM do kolejnych konkursów.

Dnia 22 stycznia w Oddziałach Przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. Wspaniałe Święto, dzięki któremu wnuki te małe i te większe mogą w sposób werbalny i niewerbalny podziękować swoim najkochańszym Babciom i Dziadkom, za to że zawsze mają dla nas czas, wysłuchają naszych problemów, zabiorą nas na spacer, czy poczytają bajkę na dobranoc. Dzieci z gr. 0 a i 0 b przygotowały z tej okazji krótkie występy artystyczne, a potem to one zaprosiły dziadków na słodki poczęstunek.

Babciu, Dziadku Dziękujemy, że jesteście!!!! KOCHAMY WAS!!!! 

Dnia 16 stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego, a dokładnie Gr. 0 b miała przyjemność gościć w Manufakturze w sklepie Leroy Merlin na warsztatach pt. "Dzieciaki narzędziaki". Spotkanie to odbyło się dzięki uprzejmości jednej z naszym mam, która zaprosiła nas do swojego miejsca pracy. Dziękujemy bardzo Pani Edycie mamie Piotrka :)

Dzieci podczs krótkiej prezentacji multimedialnej dowiedziały się o zastosowaniu różnorodnych narzędzi oraz poznały prawidłowe, a nie "potoczne" nazewnictwo poszczególnych narzędzi używanych w branży budowlanej oraz zwykłych narzędzi, którymi na codzień operujemy w domu. Potem mogliśmy spróbować własnych sił jako budowlańcy i montowaliśmy domki ogrodowe, stworzone zostały dwie grupy chłopców i dziewcząt które w jednakowym czasie ukończyły budowanie domków. Na koniec dzieci otrzymały upominki od firmy Leroy Merlin.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy:)

W piątek 12 stycznia odbyły się w naszej szkole warsztaty świec plastycznych. Dzieci poznały tajniki produkcji świec, różnorodność wzorów, barw oraz różne techniki ich wykonywania. Po krótkim wstępie dzieci z klas I-III własnoręcznie wykonywały świece z parafiny w dowolnym kształcie kwiatów, najczęściej były to prześliczne róże, zaś młodsze grupy zerówkowe miały możliwość zrobienia świecy żelowej do których wykonania używały różnokolorowych piasków oraz tematycznej dekoracji. Powstawały świece o tematyce świątecznej, morskiej, zabawkowej itp.

Dzieci były bardzo zadowolone, dostały dyplom uczestnictwa w warsztatach oraz swoja świeczkę którą mogą podarować swoim najbliższym.

Dnia 21 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedził Mikołaj. Dzieci z grupy 0 a miały poczęstunek połączony z wręczeniem prezentów, zaś dzieci z grupy 0 b popołudniowe spotkanie z rodzicami i występ jasełkowy, które przerwała niespodziewana wizyta Św. Mikołaja, który grzecznym dzieciom wręczył prezenty.

Potem miała miejsce super zabawa z Panią Kasią, która zapewniła nam moc atrakcji, były bańki mydlane, tańce połamańce, a dzieci wyginały śmiało ciało, było super.