Dnia 8 listopada w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania cała nasza szkolna społeczność wzięła udział w akcji ,,Śniadanie Daje Moc!”. Przygotowując sałatki i zdrowe kanapki przypomnieliśmy i utrwaliliśmy sobie właściwości zdrowych produktów spożywczych. Przed przystąpieniem do degustacji omówiliśmy wspólnie rolę śniadanie, które jest bardzo istotne dla rozwijających się młodych organizmów.Dzisiejsza akcja z pewnością przyczyniła się do utrwalenie zdrowych nawyków żywieniowych, ale pozwoliła nam również na spędzenie czasu w miłej, koleżeńskiej atmosferze.

Życzymy smacznego!!!

Dn. 06.11.2017r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pabianicach odbył się X Powiatowy Konkurs Recytatorski pt: ,,Barwy Jesieni”, w którym z przyjemnością wzięliśmy ponownie udział. W konkursie wzięło udział, aż sześćdziesięciu uczestników, którzy przyjechali wraz z opiekunami z różnych miejscowości powiatu pabianickiego. Dzieci recytowały wybrane wiersze wspomagając się rekwizytami, strojem oraz odpowiednim tonem i mimiką. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek.

Nasi uczniowie wyrecytowali bardzo ciekawe i barwne wiersze. Nina z oddziału przedszkolnego Ob - WYRÓŻNIENIE, Mikołaj z oddziału przedszkolnego 0a, Maja z klasy Ia, Zosia  z klasy Ib.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.