Dnia 17.02. wszystkie koty na całym świecie obchodzą swoje święto. Dzień naszych pupili to znakomita okazja, żeby obejrzeć ich prześmieszne zachowania i zobaczyć za co je kochamy. Z tego powodu odbyły się pogadanki na temat ulubionych kociaków dzieci. Piękne portrety kotów zostały zawieszone na tablicy w świetlicy szkolnej. Zaprosiliśmy również uczennicę Polę z klasy 1a i jej mamę wraz z ulubionym kotem ,,Lolą”. Nie wszystkie koty mają cudowne dzieciństwo.,, Lola” swój pierwszy rok życia spędziła w ,,Schronisku Braci Mniejszych” znajdującym się w Konstantynowie Łódzkim. Została adoptowana przez przesympatyczną rodzinę . Dzieci były zachwycone, ponieważ ,,Lola’’ lubi zabawy. Obecnie ma dwa lata i jest najszczęśliwszym kotem na świecie. Dziękujemy mamie Poli za odwiedziny i poświecony czas:)